MENU
 Penzión Al Corso

10 minút chôdze do centra mesta

Al Corso, moderný penzión rodinného typu, sa nachádza iba 10 minút chôdze od centra mesta. Vo všetkých priestoroch penziónu je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Počas svojho pobytu môžete zadarmo využívať aj parkovisko pred penziónom.

 

Všetky možnosti v blízkom okolí

Penzión Al Corso sa nachádza hneď vedľa mestského parku, kde si môžete zabehať alebo sa poprechádzať. Historické centrum je od penziónu vzdialené 10 minút pešej chôdze. Na ekonomickú fakultu Univerzity Mateja Bela prídete peši za 3 minúty, na Filozofickú fakultu je to 10 minút. Rooseveltova nemocnica sa nachádza 1km odtiaľto. V blízkosti penziónu, do 15 minút chôdze, nájdete aj najväčší slovenský disko klub Ministry of Fun Banská Bystrica. Na amfiteáter sa peši dostanete za 10 minút. V lete je možné navštíviť Plážové kúpalisko Aqualand Banská Bystrica, ktoré je vzdialené necelých 900 metrov. Športová hala Dukla a Plaváreň Štiavničky sú sa nachádzajú necelé 3km od penziónu.

 

V zimných mesiacoch sú Vám k dispozícií lyžiarske strediská Králiky (10km), Kordíky (10km), Šachtičky (12km), Selce (17km) alebo Donovaly (25km).

Penzión Al Corso má veľmi dobrú dopravnú dostupnosť. Najbližšia zastávka MHD je vzdialená iba 5 minút chôdze. Hlavná vlaková a autobusová stanica sú vzdialené necelé 3km.

 

 

 

 

 

Vybavenie

 

Izby Penziónu Al Corso sú vybavené dreveným nábytkom a je v nich k dispozícií vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, TV s plochou obrazovkou a bezplatné wifi pripojenie.

 

Raňajky

 

Pri ubytovaní v niektorej z jednolôžkových, dvojlôžkových alebo trojlôžkových izieb si môžete objednať výdatné raňajky. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov.

 

Nákupy

 

Supermarkety Tesco a Lidl sú vzdialené necelých 600m od penziónu. Nákupné centrá Európa SC a SC Point nájdete do 15 minút chôdze.

Najbližšie reštaurácie, pizzerie či kaviarne nájdete v centre mesta, kam prídete za 10 minút.

 

Novinky

Čo je u nás nové - Penzión ALCORSO

 
  • Publikované 21.10.2021

Spokojní hostia

 
  • Publikované 21.10.2021

Wi-fi a parkovanie v cene

 
  • Publikované 21.10.2021

Nová webová stránka

 
  • Publikované 21.10.2021

Útulné izby

hotels Banska Bystrica