MENU

Lyžovanie

Ponúkame Vám prehľad lyžiarskych stredísk v okolí Banskej Bystrice vrátane interaktívnej mapy.


Sme ideálnou voľbou pre lyžiarov, ktorí neradi lyžujú niekoľko dní v jednom stredisku, a radi objavujú stále niečo nové. Vďaka našej polohe sa viete rýchlo a pohodlne dostať do viacerých zimných stredísk. Len v blízkom okolí Banskej Bystrice (do 25 km) sa nachádza 6 lyžiarskych areálov rôznej veľkosti. A vo všetkých viete byť do 30 minút jazdy autom. Stačí sa len naraňajkovať a môžete vyraziť za zážitkami!

Ubytovanie v našom penzióne umožňuje spojiť lyžovanie so všetkým, čo ponúka veľké mesto. Po lyžovačke alebo počas voľného dňa môžete ísť nakupovať, pozerať historické pamiatky, navštíviť rôzne podujatia, alebo sa zabaviť v Ministry of fun, najväčšom nočnom klube na Slovensku. Tomu sa povie ideálna after ski zábava. Stačí zaparkovať auto, prezliecť sa, a Vaše dobrodružstvo môže pokračovať!

Pokiaľ ste si nevybrali z ponuky najbližších stredísk a nemáte problém cestovať o niečo ďalej, tak máte prakticky neobmedzené možnosti na lyžovanie, pretože v širšom okolí Banskej Bystrice (do 60 km) sa nachádza viac ako 15 lyžiarskych areálov rôznej veľkosti a obtiažnosti. Napríklad Jasná, ako najväčšie zimné stredisko na Slovensku, je od nášho penziónu vzdialená iba 54 km. Takže výber je naozaj pestrý!

 

Špeciálna ponuka

Ak sa Vám zapáčila naša ponuka, využite teraz 15 % zľavu pri ubytovaní minimálne na 3 noci.

Stačí, ak pri objednávke cez našu webovú stránku v sekcii rezervácie zadáte do políčka

zľavový kód: lyzovanie.

 

Vytvorili sme pre Vás interaktívnu mapu, v ktorej nájdete všetky lyžiarske strediská nachádzajúce sa v okolí Banskej Bystrice. Rozdelené sú do troch kategórii podľa veľkosti. Po rozkliknutí ikony sa zobrazia detailnejšie informácie, ako je vzdialenosť od penziónu, veľkosť strediska, prevádzkový čas a podobne. Okrem toho môžete prejsť na webovú stránku strediska a získať viac aktuálnych informácii. Po kliknutí na ikonu "trasa" Vás presmeruje priamo do Google Mapy, pomocou ktorých sa dopravíte do strediska.