MENU

Lyžovanie

Ponúkame Vám prehľad lyžiarskych stredísk v okolí Banskej Bystrice vrátane interaktívnej mapy.


Sme ideálnou voľbou pre lyžiarov, ktorí neradi lyžujú niekoľko dní v jednom stredisku, a radi objavujú stále niečo nové. Vďaka našej polohe sa viete rýchlo a pohodlne dostať do viacerých zimných stredísk. Len v blízkom okolí Banskej Bystrice (do 25 km) sa nachádza 6 lyžiarskych areálov rôznej veľkosti. A vo všetkých viete byť do 30 minút jazdy autom. Stačí sa len naraňajkovať a môžete vyraziť za zážitkami!

Ubytovanie v našom penzióne umožňuje spojiť lyžovanie so všetkým, čo ponúka veľké mesto. Po lyžovačke alebo počas voľného dňa môžete ísť nakupovať, pozerať historické pamiatky, navštíviť rôzne podujatia, alebo sa zabaviť v Ministry of fun, najväčšom nočnom klube na Slovensku. Tomu sa povie ideálna after ski zábava. Stačí zaparkovať auto, prezliecť sa, a Vaše dobrodružstvo môže pokračovať!

 

Pokiaľ ste si nevybrali z ponuky najbližších stredísk a nemáte problém cestovať o niečo ďalej, tak máte prakticky neobmedzené možnosti na lyžovanie, pretože v širšom okolí Banskej Bystrice (do 60 km) sa nachádza viac ako 15 lyžiarskych areálov rôznej veľkosti a obtiažnosti. Napríklad Jasná, ako najväčšie zimné stredisko na Slovensku, je od nášho penziónu vzdialená iba 54 km. Takže výber je naozaj pestrý!

 

Vytvorili sme pre Vás interaktívnu mapu, v ktorej nájdete všetky lyžiarske strediská nachádzajúce sa v okolí Banskej Bystrice. Rozdelené sú do troch kategórii podľa veľkosti. Po rozkliknutí ikony sa zobrazia detailnejšie informácie, ako je vzdialenosť od penziónu, veľkosť strediska, prevádzkový čas a podobne. Okrem toho môžete prejsť na webovú stránku strediska a získať viac aktuálnych informácii. Po kliknutí na ikonu "trasa" Vás presmeruje priamo do Google Mapy, pomocou ktorých sa dopravíte do strediska.