MENU

Ponuka izieb

Ponúkame Vám na výber 5 druhov izieb.

Niektoré izby vieme na požiadanie upraviť, napríklad spojením alebo rozdelením postelí, rozložením prísteľky, pridaním detskej postieľky a podobne.

Jednolôžková izba

Jednolôžková izba, ktorá disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Na izbe sa nachádza šatníková skriňa, chladnička, televízor, písací stôl a stolička. V celej budove je možnosť pripojenia na Wi-Fi. K dispozícii je tiež parkovisko, recepcia, sklad, kuchynka a letná terasa.

Izba s manželskou posteľou

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Na izbe sa nachádza šatníková skriňa, televízor, písací stôl a stoličky. V celej budove je možnosť pripojenia na Wi-Fi. K dispozícii je tiež parkovisko, recepcia, sklad, kuchynka a letná terasa.

Dvojlôžková izba

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. S možnosťou prísteľky. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Na izbe sa nachádza šatníková skriňa, chladnička, televízor, pohovka, písací stôl a stoličky. V celej budove je možnosť pripojenia na Wi-Fi. K dispozícii je tiež parkovisko, recepcia, sklad, kuchynka a letná terasa.

Trojlôžková izba

Trojlôžková izba so spojenými alebo oddelenými lôžkami. S možnosťou prísteľky. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Na izbe sa nachádza šatníková skriňa, chladnička, televízor, pohovka, písací stôl a stoličky. V celej budove je možnosť pripojenia na Wi-Fi. K dispozícii je parkovisko, recepcia, sklad, kuchynka a letná terasa.

Izba Duplex

Veľká podkrovná izba s manželskou posteľou a dvomi oddelenými lôžkami. Izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Na izbe sa nachádza šatníková skriňa, chladnička, televízor, klimatizácia, konferenčný stôl a stoličky. V celej budove je možnosť pripojenia na Wi-Fi signál. K dispozícii je parkovisko, recepcia, sklad, kuchynka a letná terasa.